Aktualności

BREXIT - Jak prowadzić handel i świadczyć usługi po nowemu? - Webinarium 26.10.2022

Czwartek, 20 października 2022
A

Związek Rzemiosła Polskiego informuje, że 26 października br. o godzinie 11:30 odbędzie się webinarium organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, które dotyczyć będzie uwarunkowań obrotu towarowego z Wielką Brytanią po Brexicie.

W trakcie webinarium zapoznają się Państwo ze sposobem dokumentowania transakcji obrotu towarowego UE-UK oraz formalnościami, które trzeba wypełniać po opuszczeniu przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej. Webinarium będzie skupiało się na potwierdzonych informacjach oraz na tym, jak Brexit może wpływać na twoją działalności i stosunki z partnerami handlowymi z Wielkiej Brytanii. Webinarium pozwoli znaleźć odpowiedzi na pytania pojawiające się w związku z wątpliwościami wynikającymi z handlu z brytyjskimi partnerami.

Webinarium jest realizowane w ramach ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować poprzez naciśnięcie przycisku „Zapisz się” pod linkiem:

Po transmisji nagranie webinarium wraz z prezentacją będą dostępne na YouTube na profilu PARP.

Współpracujemy z

Państwowa Inspecja Pracy
Związek Rzemiosła Polskiego
Ochotnicze Hufce Pracy